AKCESORIA BASIC - 3D LYNX, drukarki 3d, akcesoria do drukarek 3d, druk 3d

logo firmy ajkomp usługi informatyczne Jacek Rupik właściciela marki  3dlynx
koszyk zakupów wykonanych w sklepie 3dlynx firmy ajkomp
logo firmy ajkomp usługi informatyczne Jacek Rupik właściciela marki  3dlynx
logo firmy ajkomp usługi informatyczne Jacek Rupik właściciela marki  3dlynx
logo 3dlynx firmy ajkomp, logo firmowe, znak firmowy
logo 3dlynx firmy ajkomp, logo firmowe, znak firmowy
Przejdź do treści


AKCESORIA DO DRUKAREK 3D
serii BASIC


Akcesoria serii BASIC zostały specjalnie opracowane po to, aby maksymalnie uprościć i ułatwić użytkownikowi drukarki 3D pracę z urządzeniem. Wprowadzają rozwiązania BASIC rezygnujemy z podgrzewania stolika podczas wydruku filamentami PLA, PET-G, TPU, HIPS oraz innymi, seria BASIC obejmuje także środek adhezyjny o przyjemnym zapachu, nie palny przygotowany na bazie wody oraz żywic poprawiając przyleganie filamentu do powierzchni stołu oraz ułątwiajac zdejmowanie wydruku.
BASIC GLUE

To bezpieczny w użyciu środek adhezyjny przeznaczony do stołów drukarek 3d poprawiający przyczepność filamentu do stołu drukarki podczas wydruku,  a także ułatwiający jego zdejmowanie z jego powierzchni.
Środek BASIC GLUE po naniesieniu na powierzchnię stołu i odparowaniu w nim zawartej wody tworzy cieńką mleczną powłokę, powodującą że filament lepiej przylega, nie "wżera się w powierzchię stołu".

BASIC GLUE dzięki swojemu składowi i przyjemnemu aromatowi jest bezpieczny dla osób z niego korzystających i może być używany w zamkniętych pomieszczeniach, pracowniach.  Nie wydziela oparów, a do oczyszczenia stolika drukarki 3D po zastosowaniu środka BASIC GLUE wystarczy ciepła woda z ogólnie dostępnym detergentem.

BASIC GLUE jest środkiem niepalnym - na bazie wody.

BASIC GLUE tworzy powierzchnię adhezyjną i może być używany  na  zimnych oraz podgrzewanych stołach drukarkek 3D.

BASIC GLUE to prosty i skuteczny sposób na poprawę własności adhezyjnych stolika Twojej drukarki 3D.

Środek adhezyjny BASIC GLUE został prztestowany i idealnie działa na stolikach BASIC TABLE dostępnych w naszej ofercie, stolikach do drukarek typu FILAPLATE.

Przy zastosowaniu środka BASIC GLUE wykonano setki różnych wydruków przedmiotów z materiałów PLA, PET-G, TPU, PLA z domieszkami drewna i kamienia oraz ABS i IGLIDUR zawsze uzyskując idealne przyleganie filamentu i łatwość w zdejmowaniu z powierzchni stolika.

Wszystkie zamieszczone zdjęcia przedstawiają wydruki wykonane na drukarkach przy użyciu środka BASIC GLUE.

środek adhezyjny BASIC GLUE produkcji AJKOMP -lynx

BASIC TABLE wraz ze środkiem adhezyjnym BASIC GLUE  został poddany niezależnym testom i jest dostępny na portalu majsterkowo.pl

Jeśli jesteś niezdecydowany, zawsze możesz zamówić próbkę środka BASIC GLUE o pojemności 10ml, która wystarcza na wykonanie kilku wydruków.
Próbka jest wysyłana Pocztą Polską.
grafika

Sposób użycia:
Nanieś na całą powierzchnię stolika niewielką ilość preparatu BASIC GLUE i rozprowadź go za pomocą dołączonych wacików. Zamiast wacików można używać zamiennie płatków kosmetycznych, chusteczek jednorazowych itp.
 
Odczekaj kilka minut do odparowania wody z rozprowadzonego po powierzchni stolika środka BSIC GLUE. Stolik pokryje się mleczną powierzchnią.
Po wypoziomowaniu stoliki drukarki możesz rozpocząć wydruk i cieszyć się idealnie przylegającym filamentem do powierzchni stolika.
Po zakończonym procesie druku, wydruk można łatwo zdjąć z powierzchni stolika lekko go podważając ostrym narzędziem.

Środek BASIC GLUE jest sprzedawany w butelkach pet zawierających 120ml środka adhezyjnego oraz 10szt wacików kosmetycznych do przetarcia stolika.
Środek BASIC GLUE wystarczy w zależności od wielkości stolika na 60 do 90 dawek.
Środek BASIC GLUE jest produktem polskim.

Produkt dostępny w sklepie ajkomp oraz przez Facebook

Istnieje możliwość odbioru osobistego w biurze AJKOMP ul. Fitznerów 1; 41-100 Siemianowice Śląskie oraz możliwość płatnoci kartą.BASIC TABLE

BASIC TABLE jest stolikiem do drukarki 3d nie wymagającym podgrzewania umożliwiający druk na obydwóch stronach.
 
BASIC TABLE idealnie nadaje się do wydruków z filamentów: PLA; PET-G; PLA WOOD; PLA STONE; TPU różnych producentów!, a także ABS oraz IGLIDUR**.

BASIC TABLE jest stolikiem nie tłukącym się, dlatego też jest chętnie stosowany w pracowniach szkolnych wykorzystujących drukarki 3D z racji jego prostej obsługi, własności adhezyjnych znacznie lepszych od standardowo stosowaneg szkła, metalu czy innych podkładek adhezyjnych i konieczność podgrzewania nawet podczas druku z najpopularniejszych filamentów.

BASIC TABLE to stolik który można delikatnie wyginać ułatwiając tym samym zdejmwanie wydruku z jego powierzchni.*Testowano na filamentach producentów: 3DColor; SpectrumFilaments; WOLFix; DevilDesign; IGUS; 3DUniversal; Verbatim; Fiberlogy; F3D i inne.
 
** ABS oraz filamenty IGLIDUR – druk wymaga zamkniętej komory oraz stabilnej temperatury otoczenia. Podczas druku tymi materiałami można podgrzać BASIC TABLE do temperatury 50-60st.C w celu uzyskania lepszej przyczepności.Poniżej zamieszczone video przedstawia przyleganie filamentów do zimnego stolika BASIC TABLE przez nas prodkowanego i dostępnego w naszym sklepie.

BASIC TABLE wraz ze środkiem adhezyjnym BASIC GLUE  został poddany niezależnym testom i jest dostępny na portalu majsterkowo.pl

Stolik BASIC TABLE i przyleganie filamentu NYLON PA12 do zimnego stolika BASIC TABLE

INSTRUKCJA OBSŁUGI

 
Zerwij folię zabezpieczającą stolik (oznaczone naklejką).
 
Znajdującą się w zestawie gąbką ścierną należy dokładnie zmatowić powierzchnię stolika. Po wykonaniu tej czynności usuń ze stolika powstały pył używając do tego wody o temperaturze nie przekraczającej 50 st. C.
 
Nanieś na całą powierzchnię stolika niewielką ilość preparatu BASIC GLUE i rozprowadź go za pomocą dołączonych wacików. Zamiast wacików można używać zamiennie płatków kosmetycznych, chusteczek jednorazowych itp.
 
Odczekaj kilka minut do odparowania wody z rozprowadzonego po powierzchni stolika BASIC TABLE środka. Stolik pokryje się mleczną powierzchnią.
 
Zamontuj stolik BASIC TABLE w drukarce 3d, wypoziomuj go i rozpocznij drukowanie.
 
Po zakończonym wydruku użyj dołączonego do zestawu nożyka do zdjęcia wydruku delikatnie go podważając nie rysując przy tym powierzchni stolika BASIC TABLE. Wydruk można także zdjąć poprzez delikatne wygięcie stolika BASIC TABLE, wydruk powinien sam odskoczyć. Pozostałość środka BASIC GLUE, który znajduje się na powierzchni styku wydruku ze stolikiem BASIC TABLE możesz zmyć ciepłą wodą.
 
Możesz ponownie rozpocząć wydruk w innym miejscu stolika na którym znajduje się jeszcze naniesiony wcześniej preparat BASIC GLUE, lub odwrócić stolik i drukować na jego drugiej stronie.


 
KONSERWACJA
 
Aby uzyskać gładką i czystą powierzchnię stolika BASIC TABLE należy stolik przemyć ciepłą wodą z detergentem, a następnie przetrzeć do sucha.
 
Aby stolik BASIC TABLE służyć jak najdłużej, wykonuj wydruki na obydwóch stronach.
Produkt dostępny w sklepie ajkomp oraz przez Facebook

Istnieje możliwość odbioru osobistego w biurze AJKOMP ul. Fitznerów 1; 41-100 Siemianowice Śląskie oraz możliwość płatnoci kartą.

3DLYNX logo firmowe dla drukarek 3d, akcesoriów BASIC TABLE, BASIC GLUE
Producent drukarek 3d
LYNX, FOX, WEASEL
Adres biura:
"AJKOMP" usługi informatyczne Jacek Rupik
ul.Fitznerów 1
41-100 Siemianowice Śląskie


Kontakt:
Telefon: +48 501-523-543Adres siedziby:
"AJKOMP" usługi informatyczne Jacek Rupik
ul 11 Listopada 43/5
41-500 Chorzów
NIP: 645-217-25-01
REGON:  240739995

logo producenta filamentów F3Dfilament firmy finnotech
Wróć do spisu treści